Новый пункт хімчистки Болла

Мережа хімчисток BOLLA розширює мережу пунктів прийому в Києві. Так у липні, на додачу до існуючих 9 пунктів, відкрито ще 4 нових. Все для того, щоб послугами хімчисток BOLLA з легкістю могло скористатись якомога більше киян.

І якщо раніше здати речі в чистку можна було лише на АЗК «ОККО», то тепер пункти прийому працюють і на території двох спортивних комплексів SportLife. Також один пункт відкрився в Конча-Заспі (7-й кілометр дамби (котеджне містечко «Дніпрова хвиля»).

Зручність розташування пунктів прийому, комфортний графік роботи, сучасне італійське обладнання, якісні хімікати та кваліфікований персонал – у хімчистках BOLLA є все для того, щоб відновити красу ваших речей швидко й делікатно. Додатковою запорукою оперативного й відповідального виконання замовлень є наявність у мережі власного цеху хімічної обробки речей. Тому компанія не вдається до послуг посередників.

Хімчистки BOLLA дотримуються принципу індивідуального підходу до кожної речі: за потреби клієнтові запропонують поглиблену чи делікатну чистку або ж порекомендують сервіс експрес-виведення плям. Актуальними послугами стануть чистка гардин, килимів та іграшок, прання постільної білизни чи виведення плям з брендового одягу та аксесуарів. Хімчистка працює як з текстилем, так і з замшею, шкірою та хутром.

Нові пункти вже працюють за адресами у Києві:

  • вул. Семена Скляренка, 4 (АЗК «ОККО»)
  • просп. Московський, 20б (SportLife на Петрівці)
  • вул. Маршала Конєва, 8 (SportLife Теремки)
  • Конча-Заспа, вул. Старокиївська, 63

У мережі зазначають, що зупинятись на цьому не планують, тож до кінця місяця в Києві з’явиться ще 3 нових пункти.

Переглянути пункти по всій мережі: http://bolla.kiev.ua/uk/kontakty/